{{ctrl.notification}}
1 جستجو هتل
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت

قوانین رزرو هتل خارجی

مسافر گرامی، لطفا قبل از اقدام به رزرو هتل قوانین و شرایط را مطالعه کنید.
 هر هتل زمان بندی خاصی برای ورود و خروج مسافر به / از هتل دارد و مسافران باید این زمان بندی را رعایت کنند. در صورت نیاز به تخلیه ی اتاق دیرتر از موعد و یا تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر، لازم است از قبل هماهنگی های مورد نیاز صورت گرفته باشد.
 هزینه ی استفاده از برخی امکانات مانند ترانسفر فرودگاهی، استخر، اینترنت، جکوزی، سونا، نوشیدنی و غیره ممکن است به عنوان هزینه ی اضافی تلقی شده و باید توسط مسافر به هتل پرداخت شود.
شرایط و قوانین مورد نیاز برای کنسلی از لحظه ی رزرو هتل موجود و مشخص می باشد. هزینه ی کنسلی به استناد این قوانین محاسبه می گردد.
 ثبت نام در سایت سفر ارزان رایگان بوده و اجرای قوانین و مقررات سایت از طرف کاربر الزامی می باشد. کاربر در تمام مراحل مربوط به رزرو هتل یا کنسل کردن آن، باید این قوانین را بپذیرد و با کلیک کردن روی چک باکس مربوط به آگاه بودن از قوانین هتل، فرآیند ثبت نام خود را کامل نماید.
 اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی مسافر باید صحیح و کامل وارد شود و با کارت شناسایی مطابقت داشته باشد. همراه داشتن مدارک شناسایی در زمان مراجعه به هتل، الزامی می باشد.
 هتل رزرو شده غیرقابل واگذاری به غیر می باشد و اگر مشخصات درج شده روی واچر با مشخصات کارت شناسایی فرد مطابقت نداشته باشد، مسافر در هتل پذیرش نخواهد شد.
 شماره تلفن همراه و پست الکترونیک و سایر اطلاعات مورد نیاز در فرآیند رزرو هتل باید به درستی وارد شوند. در غیر این صورت کلیه عواقب ناشی از آن بر عهده ی مسافر خواهد بود.
 از نظر سایت سفرارزان ، رزرو اتاق برای مسافرانی که زیر سن قانونی هستند بلامانع است، اما پذیرش فرد در هتل به قوانین کشور مقصد بستگی دارد. لازم به ذکر است، در صورت نیاز به کنسل کردن اتاق، جرایم بر اساس قوانین کنسلی محاسبه و استرداد می گردد و سفرارزان ، هیچ مسئولیتی در این زمینه برعهده نمی گیرد.
 از آنجا که اتاق های موجود در هتل، هتل آپارتمان و غیره متنوع می باشند، برای مثال در اتاق های سه تخته یا triple، سه تخت استاندارد یا دو تخت به علاوه ی یک تخت اضافه موجود خواهد بود
 برای رزرو اینترنتی هتل داخلی و خارجی می توانید از کارت های عضو شتاب استفاده کنید
 در فرآیند رزرو هتل، چنان چه بعد از پرداخت هزینه ی هتل، موفق به دریافت واچر نشدید، با همکاران ما تماس بگیرید.
 اطلاعات موجود در سایت، از جمله هزینه ی سرویس، اتاق ها، ترانسفر فرودگاهی، اینترنت و غیره از سیستم هتل استخراج شده و بر روی سایت سفرارزان نمایش داده می شود و کلیه ی مسئولیت های مربوط به این اطلاعات بر عهده ی کارگزار خواهد بود.
 

 چرا رزرو آنلاین هتل خارجی سفرارزان ؟

رزرو هتل قبل از شروع سفر از مهم ترین کارهایی می باشد که تمام افراد حرفه ای به آن توجه ویژه ای دارند. مهم تر از رزرو هتل نحوه ی انجام این کار می باشد که به شدت بر کیفیت اقامت و هزینه های سفر تاثیرگذار است. سفرارزان با توجه به سابقه فعالیت زیاد در حوزه ارائه خدمات مسافرتی و آشنایی کامل با آنچه برای سفرهای عالی و بدون دغدغده ضروری می باشد، رزرو اینترنتی هتل خارجی را به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات خود قرار داده است. از جمله ویژگی های بسیار عالی رزرو هتل با سفر ارزان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رزرو اینترنتی هتل خارجی در سراسر دنیا

برای سفرارزان تفاوتی ندارد که مبدا و مقصدتان کجاست، چون خدمات خود را در سراسر دنیا پوشش داده و همراه همیشگی شما خواهد بود. به طوریکه مجموعه ای کامل از هتل، هتل آپارتمان، هاستل و سایر اماکن اقامتی در داخل و خارج از ایران را پوشش می دهد. تنوع بالا در انواع اماکن اقامتی و هتل ها باعث میشود تا تمام سلایق با هر سطح از بودجه بتوانند براحتی رزرو هتل خارجی را با سامانه سفر ارزان انجام دهند.

با سفرارزان می توانید رزرو هتل های استانبول، رزرو هتل های دبی و سایر شهر و کشورهای توریستی را با خیال آسوده انجام دهید. با این انتخاب در فصل های توریستی می توان قبل از تکمیل شدن ظرفیت هتل ها براحتی مکان مناسبی را برای استراحت چند روزه انتخاب و رزرو کنید.

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب

با توجه به محدودیت های موجود برای مسافران ایرانی و فرآیند سخت و گاه غیر ممکن دریافت کارت های بانکی بین المللی، تمام خدمات سفرارزان به صورت ریالی و با کارت های عضو شتاب ارائه می گردد. در نتیجه می توان با هر یک از کارت های عضو شتاب و تنها در چند گام رزرو هتل خارجی را انجام داد.

استرداد آنلاین هتل خارجی

از آنجا که کنسل شدن سفر به دلایل مختلف ممکن است رخ دهد و امری کاملا طبیعی می باشد، در نتیجه باید به شرایط استرداد بلیط و هتل دقت داشت. با انجام رزرو اینترنتی هتل خارجی در هر گوشه از دنیا با سایت و اپلیکیشن سفرارزان این فرصت فراهم میگردد تا استرداد آنلاین انجام دهید. به عبارت دیگر، هتل را با سفرارزان آنلاین رزرو می کنید و آنلاین استرداد!

البته لازم به ذکر است که شرایط استرداد هتل خارجی و داخلی توسط هتل تعیین می گردد و باید در زمان رزرو هتل به طور کامل شرایط را مطالعه کنید. چون ممکن است برخی از هتل ها در روزهای اوج سفر غیر قابل استرداد بوده یا درصد جریمه استرداد بالایی داشته باشند.