{{ctrl.notification}}
1 جستجو هتل
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت

 

سرویس جستجو پیشرفته هتل در سفرارزان

نحوه جست و جوی پیشرفته هتل

سفرارزان در اقدامی جدید قابلیت چند گانه جست و جو هتل را برای مسافران عرضه نموده است. در این جستجوی پیشرفته شما می توانید هتل های مد نظر خود را از سه طریق : نام شهر ، نام هتل و محدوده معین ( بر حسب آدرس و یا مکان گردشگری ) جستجو نمایید.

 جستجوی هتل بر اساس شهر

در این جستجو لیستی از هتل های یک شهر مشخص برای شما نمایش داده می شود. تنها کافیست در فیلد مخصوص جستجو هتل نام شهر را وارد کرده و سپس بر روی گزینه "  جست و جو " کلیک کنید.

مثال :

با وارد کردن نام "مشهد" و انتخاب "مشهد" از لیست کشویی ظاهر شده و کلیک بر روی دکمه جست و جو ، در تاریخ های انتخابی تمامی هتل های " مشهد " نمایش داده خواهد شد.


 جستجوی هتل بر اساس شهر

در این جستجو لیستی از هتل های یک شهر مشخص برای شما نمایش داده می شود. تنها کافیست در فیلد مخصوص جستجو هتل نام شهر را وارد کرده و سپس بر روی گزینه "  جست و جو " کلیک کنید.

مثال :

با وارد کردن نام "مشهد" و انتخاب "مشهد" از لیست کشویی ظاهر شده و کلیک بر روی دکمه جست و جو ، در تاریخ های انتخابی تمامی هتل های " مشهد " نمایش داده خواهد ش


 جستجوی هتل بر اساس نام هتل

این شیوه جست و جو مخصوص مسافرانیست که قصد اقامت در یک هتل مشخص و تعیین شده را دارند. برای این کار درسفرارزان قابلیت جست و جو بر اساس نام هتل فراهم گشته است. در این شیوه تنها کافی است تا نام هتل مدنظر خود را وارد نمایید و پس از نمایش لیستی از هتل های همنام قادر به انتخاب آن خواهید بود.

مثال :

با وارد نمودن نام " پردیسان " اسامی " هتل پردیسان تفرش " ، " هتل پردیسان مشهد " ، " هتل پردیسان یزد " ، " هتل پردیسان تربت جام " نمایش داده می شود


جستجو مکان گردشگری شاخص

در این فیلتر جستجو تنها کافیست قسمتی از آدرس و یا نام مکان شاخص گردشگری مد نظر خود را وارد نمایید تا وب سایت به شما لیستی از هتل هایی که در محدوده یک کیلومتری مکان مد نظر شما قرار دارند نشان دهد.

مثال :

برای یافتن هتل های یک کیلومتری حرم مطهر ، با وارد کردن نام " حرم مطهر" تمامی هتل های شعاع یک کیلومتری حرم مطهر برای شما نمایش داده می شود.


جست و جو هتل بر اساس آدرس

در این شیوه جست و جو برای مسافرانیست که قصد دارند در شعاع یک کیلومتری موقعیت جغرافیایی مشخصی اقامت داشته باشند ، تنها کافیست خیابان مورد نظر خود را وارد نمایید و از لیست کشویی آن را انتخاب نمایید.

مثال :

برای یافتن هتل های محدوده یک کیلومتری خیابان هفت تیر ، باید " هفت تیر" را در فیلد جست و جو وارد نمایید و در نوار کشویی در قسمت آدرس ها تمامی هتل های نزدیک به این محل برای شما نمایش داده خواهد شد.


با استفاده از این سرویس می توانید بهترین هتلی که به معیارهای شما نزدیک است را انتخاب نمایید. ما در سفرارزان با ارائه سرویس های بهتر و جدیدتر شما را برای داشتن سفری راحت همراهی خواهیم کرد.

 

سفرارزان سفربا صفرکمتر