{{ctrl.notification}}
1 جستجو هتل
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت

 

سرویس جستجو پیشرفته هتل در سفرارزان

نحوه جست و جوی پیشرفته هتل

سفرارزان در اقدامی جدید قابلیت چند گانه جست و جو هتل را برای مسافران عرضه نموده است. در این جستجوی پیشرفته شما می توانید هتل های مد نظر خود را از سه طریق : نام شهر ، نام هتل و محدوده معین ( بر حسب آدرس و یا مکان گردشگری ) جستجو نمایید.

 جستجوی هتل بر اساس شهر

در این جستجو لیستی از هتل های یک شهر مشخص برای شما نمایش داده می شود. تنها کافیست در فیلد مخصوص جستجو هتل نام شهر را وارد کرده و سپس بر روی گزینه "  جست و جو " کلیک کنید.

 

رزرو هتل پیش از سفر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با انجام رزرو خود از طریق اینترنتی از مزایای زیادی برخوردار می شوید که در ادامه به آن می  پردازیم.

 

 

رزور هتل

 

رزرو اینترنتی هتل

 

با وجود اینکه امکان رزرو هتل از طریق حضوری هم امکان پذیر است اما اصولا رزرو اینترنتی هتل طرفدار بیشتری دارد. این به دلیل مشغله های زندگی امروزی است که  مردم را به سمت راحت ترین و سریع ترین روش زندگی سوق داده است. مسافران می توانند برای سفرهای داخلی و حتی خارجی خود هتل را به صورت آنلاین رزرو نموده تا با خیال آسوده تری سفر کنند.

همچنین از آنجایی که در تمامی شهر ها هتل ها این نیاز مسافران را مدنظر قرار داده اند از طریق آژانس ها و سایت های مسافرتی اتاق های هتل خود را برای رزرو ارائه می کنند. در انتخاب هتل باید به امکانات مختلف هر هتل توجه داشته باشید. از این رو مسافران با سلایق و بودجه های مختلف می توانند به راحتی به سایت مراجعه کرده و با استفاده از فیلترهای در دسترس هتل موردنظر خود را انتخاب و رزرو نمایند.

امتیاز رزرو اینترنتی هتل

رزرو هتل از طریق اینترنتی از مزایای زیادی برخوردار است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

رزرو هتل در حداقل زمان و با حداقل بودجه

مسافران می توانند از طریق کامپیوتر شخصی و یا گوشی همراه خود در اولین فرصت نسبت به رزرو هتل خود با امکانات موردنظر اقدام نمایند. از آنجایی که هتل های شهرهای مختلف از طریق سفرارزان دردسترس هستند می توان قیمت های تخفیف خورده را از طریق سایت مشاهده کرد. در این صورت می توانید سفر ارزان تری را برای خود برنامه ریزی نمایید.

رزرو پیش از تکمیل ظرفیت

کاربران سایت باید توجه داشته باشند که اتاق های هتل موردنظر در بازه ی زمانی موردنظر آن ها با توجه به زمان اوج سفر به آن شهر خاص، ممکن است خیلی زود پر شود. همچنین توجه داشته باشید که قیمت هتل ممکن است در بازه زمانی تغییر کند و افزایش پیدا کند. بنابراین با رزرو آنلاین هتل نه تنها در هتلی با کیفیت اتاق رزرو می کنید، بلکه می توانید سفر ارزان تری را تجربه نمایید. ُسفر ارزان به عنوان یکی از اولین سامانه های ارائه خدمات گردشگری آنلاین همیشه برای خدمت رسانی به مسافران حاضر است.

مقایسه و جستجو آسان هتل

مسافران می توانند با استفاده از سایت سفر ارزان هتل های شهر مقصد را بررسی و با دیدن عکس های آن ها مناسب ترین هتل را برای خود انتخاب نمایید.

نحوه رزرو آنلاین هتل

برای رزرو هتل این مراحل را طی کنید:

  • وارد سایت شده و منوی رزرو هتل را انتخاب نمایید.
  • در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج را وارد کرده و دکمه "جستجو"  را کلیک کنید. در صفحه ی بعد شماره تلفن همراه خود را وارد و تایید کنید.
  • لیست هتل های مقصد را با استفاده از فیلترهای متعددی به نتایج نزدیک محدود کنید.
  • هتل مورد نظر را انتخاب نموده و در نهایت اتاق مورد نظر را انتخاب و روی رزرو اتاق کلیک کنید.
  • اطلاعات تماس را وارد و روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید.
  • درنهایت هزینه را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت کنید و واچر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در صورتیکه در رزرو هتل خود با مشکلی مواجه شدید پشتیبانی 24 ساعته سفر ارزان تماس گرفته تا کارشناسان بلیط یار مشکل شما را بررسی و حل نمایند.

مثال :

با وارد کردن نام "مشهد" و انتخاب "مشهد" از لیست کشویی ظاهر شده و کلیک بر روی دکمه جست و جو ، در تاریخ های انتخابی تمامی هتل های " مشهد " نمایش داده خواهد شد.


 جستجوی هتل بر اساس شهر

در این جستجو لیستی از هتل های یک شهر مشخص برای شما نمایش داده می شود. تنها کافیست در فیلد مخصوص جستجو هتل نام شهر را وارد کرده و سپس بر روی گزینه "  جست و جو " کلیک کنید.

مثال :

با وارد کردن نام "مشهد" و انتخاب "مشهد" از لیست کشویی ظاهر شده و کلیک بر روی دکمه جست و جو ، در تاریخ های انتخابی تمامی هتل های " مشهد " نمایش داده خواهد ش


 جستجوی هتل بر اساس نام هتل

این شیوه جست و جو مخصوص مسافرانیست که قصد اقامت در یک هتل مشخص و تعیین شده را دارند. برای این کار درسفرارزان قابلیت جست و جو بر اساس نام هتل فراهم گشته است. در این شیوه تنها کافی است تا نام هتل مدنظر خود را وارد نمایید و پس از نمایش لیستی از هتل های همنام قادر به انتخاب آن خواهید بود.

مثال :

با وارد نمودن نام " پردیسان " اسامی " هتل پردیسان تفرش " ، " هتل پردیسان مشهد " ، " هتل پردیسان یزد " ، " هتل پردیسان تربت جام " نمایش داده می شود


جستجو مکان گردشگری شاخص

در این فیلتر جستجو تنها کافیست قسمتی از آدرس و یا نام مکان شاخص گردشگری مد نظر خود را وارد نمایید تا وب سایت به شما لیستی از هتل هایی که در محدوده یک کیلومتری مکان مد نظر شما قرار دارند نشان دهد.

مثال :

برای یافتن هتل های یک کیلومتری حرم مطهر ، با وارد کردن نام " حرم مطهر" تمامی هتل های شعاع یک کیلومتری حرم مطهر برای شما نمایش داده می شود.


جست و جو هتل بر اساس آدرس

در این شیوه جست و جو برای مسافرانیست که قصد دارند در شعاع یک کیلومتری موقعیت جغرافیایی مشخصی اقامت داشته باشند ، تنها کافیست خیابان مورد نظر خود را وارد نمایید و از لیست کشویی آن را انتخاب نمایید.

مثال :

برای یافتن هتل های محدوده یک کیلومتری خیابان هفت تیر ، باید " هفت تیر" را در فیلد جست و جو وارد نمایید و در نوار کشویی در قسمت آدرس ها تمامی هتل های نزدیک به این محل برای شما نمایش داده خواهد شد.


با استفاده از این سرویس می توانید بهترین هتلی که به معیارهای شما نزدیک است را انتخاب نمایید. ما در سفرارزان با ارائه سرویس های بهتر و جدیدتر شما را برای داشتن سفری راحت همراهی خواهیم کرد.

 

سفرارزان سفربا صفرکمتر